سوالات متداول

سفارش مهر

تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطلب «تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری» به تفاوت این دو نوع مهر پی ببرید. در این مطلب با استفاده از تصاویر و توضیحات کامل تفاوت این مهرها بیان شده است.

آیا کیفیت مهر لیزری بیشتر از مهر ژلاتینی است؟

کیفیت چاپ مهر روی کاغذ به عوامل مختلفی مانند طرح مهر ، ابعاد فونت‌ها ، شکل‌ها و خطوط و همچنین کیفیت و برند دستگاه به کار گرفته شده دارد. بنابراین لزوما کیفیت مهرهای ژلاتینی از مهرهای لیزری پایین‌تر نیست و به عوامل گفته شده بستگی خواهد داشت.

چه زمانی می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز می‌توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

چه فایلی جهت ساخت مهر لازم است آپلود کنم؟

بهترین نوع فایل جهت ساخت مهر فایل‌های وکتور مانند: cdr ، ai ، eps می‌باشد. اگر طرح شما در نرم‌افزار photoshop طراحی شده است لازم است فایل لایه باز فرمت psd ارسال نمایید. اگر به فایل‌های فوق دسترسی ندارید لازم است فایل خود را با کیفیت بالا ارسال نمایید.

چه مدارکی را جهت ساخت مهر باید ارائه کنم؟

جهت ساخت مهر لازم است مدارک زیر را ارائه نمایید:

  • مهرهای شخصی: تصویر کارت ملی
  • مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
  • مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
  • مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
  • مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت و یا نامه درخواست ساخت مهر
  • مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمایید .

چطور دستگاه مناسب برای مهر خود را انتخاب کنم؟

شما با استفاده از دسته‌ بندی‌ های شغلی موجود در فروشگاه و یا با استفاده از فیلتر کردن شکل مهر، ابعاد مهر و سایر موارد می‌توانید مهر مناسب خود را انتخاب نمایید.

نتوانستم دستگاه مناسبی برای مهر خود پیدا کنم، چه کاری لازم است انجام دهم؟

در صورتی که نتوانستید دستگاه مناسبی انتخاب کنید می‌توانید فایل طرح و یا نوشته مهر خود را از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین که علامت آن در پایین سمت راست صفحه مشخص است برای ما ارسال نمایید تا ما لینک دستگاه‌های مناسب را به ایمیل شما ارسال کنیم.

آیا رنگ بدنه دستگاه قابل انتخاب است؟

رنگ بدنه دستگاه در سایت قابل انتخاب نیست. اما شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت یادداشت سفارش در صفحه محصول بنویسید تا در اولویت قرار داده شود. اگر رنگ مورد نظر شما موجود نباشد بدون اطلاع شما از رنگ‌های موجود استفاده خواهد شد.

سوالات متداول

ارسال کالا

آیا لازم است بعد از ثبت سفارش با پشتیبانی تماس بگیرم؟

خیر ، کلیه مراحل سفارش و ارسال از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد و شما نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید. همچنین می‌توانید از روند کلیه سفارشات از طریق برگه‌ی «سفارش ها» در صفحه‌ی حساب کاربری خود و یا صفحه‌ی «پیگیری سفارش» مطلع شوید.

سفارش من چه زمانی ساخته و ارسال می‌شود؟

تمامی سفارشات در روزهای غیر تعطیل و بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته و ارسال می‌شود. سفارشات مهرهای ژلاتینی و لیزری یک روز پس از تایید طرح و سفارشات مهرهای فلزی و برجسته سه روز و مهر برنجی مخصوص مهر و موم هفت روز پس از تایید طرح ارسال خواهد شد.

نحوه ارسال و تحویل سفارشات چگونه است؟

سفارشات محدوده منطقه آزاد اروند توسط پیک و با هزینه‌ی ثابت 30000 تومان و سفارشات کلیه شهرستان‌ها توسط پست پیشتاز و با هزینه‌ی ارسال 40000 تومان و یا تیپاکس و چاپار به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد. تمامی سفارشات بالای 600 هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد. همچنین شما با انتخاب گزینه‌ «تحویل در دفتر مهرآسان» می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری دریافت نمایید.